SERVERINGSBESTICK, silver, tårtspadar, sockertänger mm, 13 delar, Norge, Sverige, Danmark, Finland, 1900-tal.
| Closed | 29 May 2025 22:11 CEST |
| Objektsnummer | 4238423 |
| Sold for | 2 700 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage, någon gravyr.