ULF GRIPENHOLM. "Skogsljus", färgserigrafi, signerad, numrerad 91/141.
| Closed | 23 Apr 2025 22:05 CEST |
| Objektsnummer | 4236298 |
| Sold for | 1 600 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4236298 |
| Sold for | 1 600 SEK |
| Ends in | Closed |
Ej examinerad ur ram.