OKÄND KONSTNÄR, "Nattfiske", olja på duk, omkring år 1900.
| Closed | 27 May 2025 19:42 CEST |
| Objektsnummer | 4233790 |
| Sold for | 500 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Ytslitage med ställvis krackeleringar. Ram med några skador.
| Objektsnummer | 4233790 |
| Sold for | 500 SEK |
| Ends in | Closed |