BESTICK, 54 dlr., "Chippendale", silver, mestadel från 1930-tal, Stockholm.
| Closed | 24 Apr 2025 11:24 CEST |
| Objektsnummer | 4230758 |
| Sold for | 20 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Knivar med lagade blad, smärre bruksslitage, gravyr.