DEKORELEMENT, Kina, trä, med rikt skuren dekor i form av figurscener, satt i svart ram/sockel, 1900-tal.
| Closed | 30 Apr 2025 19:34 CEST |
| Objektsnummer | 4227322 |
| Sold for | 350 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Åldersrelaterad slitage, repor, märken, färgbortfall, smärre skador/ avslag förekommer.