ARILD ALSNES & HELGE TARALDSEN. Fåtölj, "Delta adventure", Brunstad, Norge. 2000-tal.
| Closed | 16 Apr 2025 13:06 CEST |
| Objektsnummer | 4225504 |
| Sold for | 1 800 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage och märken.
| Objektsnummer | 4225504 |
| Sold for | 1 800 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage och märken.