KARAFF samt 2 KONJAKGLAS, graverat glas.
| Closed | 26 May 2025 15:53 CEST |
| Objektsnummer | 4222648 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage. Repor i botten på karaff och nagg.
| Objektsnummer | 4222648 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |