GUNNAR CYRÉN. champagneglas samt selterglas, 11+13 st, "Helena", Orrefors.
| Closed | 22 Apr 2025 18:00 CEST |
| Objektsnummer | 4201744 |
| Sold for | 1 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, nagg.
| Objektsnummer | 4201744 |
| Sold for | 1 000 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage, nagg.