VAS, Kina, fan hong-stil, omkring år 1800.
| Closed | 14 May 2025 21:36 CEST |
| Objektsnummer | 4196743 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Hänkel med nagg. Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4196743 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |