VAS samt KRUKA, 2 dlr, majolika, Rörstrand, 1930/40-tal, stämplade undertill.
| Closed | 08 Apr 2025 16:07 CEST |
| Objektsnummer | 4193049 |
| Sold for | 1 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterad slitage, krackelyr, märken, färgbortfall.