RING, 18 k guld, slipat glas, Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co Ab, Malmö, 1958.
| Closed | 30 Apr 2025 16:53 CEST |
| Objektsnummer | 4192384 |
| Sold for | 1 500 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage, glas med omfattade repor.