HENRI MATISSE. EFTER. "Decoupage" litografi, monogramsignerad i trycket, numrerad 282/300.
| Closed | 12 Apr 2025 13:22 CEST |
| Objektsnummer | 4184994 |
| Sold for | 2 800 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ej examinerad ur ram. Gulnad.
| Objektsnummer | 4184994 |
| Sold for | 2 800 SEK |
| Ends in | Closed |
Ej examinerad ur ram. Gulnad.