GUCCI. Väska, textil samt läder, 1900-talets senare del, Italien.
| Closed | 02 May 2025 18:36 CEST |
| Objektsnummer | 4183442 |
| Sold for | 2 404 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Obetydligt bruksslitage.
| Objektsnummer | 4183442 |
| Sold for | 2 404 SEK |
| Ends in | Closed |
Obetydligt bruksslitage.