7. BORDSPENDYL, parisarbete i Restauration, matterad och polerad brännförgylld brons samt lackerade sparytor.
| Closed | 15 Sep 2022 |
| Auktionsnummer | 7 |
| Objektsnummer | 2384667 |
| Unsold | |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Ställvis bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen
Key/keys included.