BORDSSPEGEL, mässing, Swedish modern, 1940-tal.
| Closed | 09 Apr 2025 14:54 CEST |
| Objektsnummer | 4168735 |
| Sold for | 4 532 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Smärre slitage.
| Objektsnummer | 4168735 |
| Sold for | 4 532 SEK |
| Ends in | Closed |
Smärre slitage.