HERTHA BENGTSON. ca 49 dlr, "Koka blå", Rörstrand, matservis, porslin.
| Closed | 26 Mar 2025 22:46 CEST |
| Objektsnummer | 4162794 |
| Sold for | 3 100 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterad slitage, ytsmuts, 1 tallrik med nagg undertill, någon enstaka nagg kan förekomma, varierande ålder.