SEKRETÄR, fanerad i alm, 1700-tal, rokoko, fällbar skiva med skrivinredning, beslag i brons.
| Closed | 26 Mar 2025 15:42 CEST |
| Objektsnummer | 4158811 |
| Sold for | 10 100 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Sprickor, en låda låst, en nyckel sakas, kompletterad
Key/keys included.