GUNNAR ANDER. Ljusstakar, Ystad Metall, mässing, 1960-tal.
| Closed | 27 Mar 2025 10:56 CEST |
| Objektsnummer | 4158270 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4158270 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage.