BRUNO MATHSSON. Fåtölj "Pernilla" för DUX, stämplad, nackkudde, bok, klädsel i brunt skinn.
| Closed | 01 Apr 2025 21:51 CEST |
| Objektsnummer | 4154130 |
| Sold for | 1 901 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage, klädsel med fläckar och skador, linnestommen lossnad i ryggen, nackkuddens läderband slitna och defekt.