OIVA TOIKKA. Glasfågel, Sieppo, signerad O. Toikka Nuutajärvi Notsjö.
| Closed | 11 Apr 2025 15:11 CEST |
| Objektsnummer | 4140150 |
| Sold for | 2 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Sedvanligt ytslitage. Delvis skadad etikett.
| Objektsnummer | 4140150 |
| Sold for | 2 000 SEK |
| Ends in | Closed |