KNIVAR, 5 st, Finland, mestadels Kauhava, Puukkotehdas.
| Closed | 01 Apr 2025 18:44 CEST |
| Objektsnummer | 4138488 |
| Sold for | 2 394 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Kraftigt bruksslitage, väl använda, bladen med otydliga signaturer, 1 kniv saknar knivslida, samt doppsko borta på kniven med skaft daterad 1952.