BRUNO MATHSSON. "Maria Flap", slagbord, DUX, rödbok, formgivet 1936.
| Closed | 13 Apr 2025 16:15 CEST |
| Objektsnummer | 4130862 |
| Sold for | 19 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, benställningen med smärre repor och färgstänk.