SERVIS, "Gefion", 41 delar, Gustavsberg. Porslin.
| Closed | 12 Mar 2025 22:34 CEST |
| Objektsnummer | 4130244 |
| Sold for | 460 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage, missfärgningar, enstaka nagg förekommer.
| Objektsnummer | 4130244 |
| Sold for | 460 SEK |
| Ends in | Closed |