BENGT OLSON. Komposition i lila och skära nyanser, olja på duk, signerad och daterad -63.
| Closed | 18 May 2025 18:12 CEST |
| Objektsnummer | 4128412 |
| Sold for | 3 900 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Sedvanligt ytslitage.
| Objektsnummer | 4128412 |
| Sold for | 3 900 SEK |
| Ends in | Closed |
Sedvanligt ytslitage.