BENGT OLSON. Kubistisk komposition i blått, olja på duk, signerad och daterad 1953.
| Closed | 18 May 2025 18:02 CEST |
| Objektsnummer | 4128247 |
| Sold for | 4 203 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Sedvanligt ytslitage.
| Objektsnummer | 4128247 |
| Sold for | 4 203 SEK |
| Ends in | Closed |
Sedvanligt ytslitage.