OLGA SEMENOVA. (Ryssland, född 1953). Sovande kvinna med hund, färglitografi, signerad och daterad Semenova Olga 2001, numrerad 96/290.
| Closed | 23 Apr 2025 14:41 CEST |
| Objektsnummer | 4124997 |
| Sold for | 500 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej examinerad ur ram.