SPEGEL, 1900-talets första hälft, Swedish Grace, ram i betsad bok, fanerad i björk, stiliserade svärtat krön.
| Closed | 06 Mar 2025 10:42 CEST |
| Objektsnummer | 4113649 |
| Sold for | 2 200 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4113649 |
| Sold for | 2 200 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage.