BENGT RUDA. ”Lång” byrå med sex lådor, furu, Ikea, 1960/70-tal.
| Closed | 06 Mar 2025 20:16 CEST |
| Objektsnummer | 4112538 |
| Sold for | 1 900 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, märken, repor.
| Objektsnummer | 4112538 |
| Sold for | 1 900 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage, märken, repor.