PROPELLER, för flygplan, tillhörande en Fokker CV, S6, daterad 1924.10.10, märkt CVM.
| Closed | 27 Apr 2025 18:50 CEST |
| Objektsnummer | 4107045 |
| Sold for | 7 650 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Renoverad, mycket lätt bruksslitage.
| Objektsnummer | 4107045 |
| Sold for | 7 650 SEK |
| Ends in | Closed |