BORDSLAMPA, mässing, svarvad trädetalj, okänd tillverkare, 1900-tales mitt.
| Closed | 25 Mar 2025 20:23 CEST |
| Objektsnummer | 4103592 |
| Sold for | 1 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas, bruksslitage, bucklor.