BENGT LINDSTRÖM. Litografier 4 st , numrerade 85/200, signerade + BOK om Bengt Lindström.
| Closed | 27 Feb 2025 20:42 CEST |
| Objektsnummer | 4069983 |
| Sold for | 900 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Obetydligt hanteringsslitage.
| Objektsnummer | 4069983 |
| Sold for | 900 SEK |
| Ends in | Closed |
Obetydligt hanteringsslitage.