SVEN & CHRISTER LARSSON. Bänk/sideboard, Möbel-Shop Sven Larsson, 1970-tal, furu, dymlingar.
| Closed | 10 Feb 2025 15:54 CEST |
| Objektsnummer | 4053994 |
| Sold for | 3 200 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4053994 |
| Sold for | 3 200 SEK |
| Ends in | Closed |