KARIN MOBRING. Fåtölj, "Natura", Ikea, stomme i alm, läder, 1970-tal.
| Closed | 07 Feb 2025 22:27 CEST |
| Objektsnummer | 4051064 |
| Sold for | 4 810 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Läder med repa fläckar, bruksslitage, benställning med mindre märken.