VIKVÄGG, 6 dlr., Japan, 1900-tal, dekor av tranor.
| Closed | 23 Feb 2025 11:47 CEST |
| Objektsnummer | 4042473 |
| Sold for | 5 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Defekta, sitter ej ihop, bortfall, skador.
| Objektsnummer | 4042473 |
| Sold for | 5 000 SEK |
| Ends in | Closed |