MARIE SANDBERG, "Champagne - Svenska hummerakademien - Nöje och delikatess" akryl på duk, signerad och daterad -07.
| Closed | 04 Feb 2025 20:46 CEST |
| Objektsnummer | 4040114 |
| Sold for | 2 500 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Oramad.
| Objektsnummer | 4040114 |
| Sold for | 2 500 SEK |
| Ends in | Closed |
Oramad.