ÅKE AXELSSON. Stolar, 6 st, Gärsnäs Möbler AB, randig textilklädsel, 1990-tal.
| Closed | 25 Feb 2025 21:02 CEST |
| Objektsnummer | 4039397 |
| Sold for | 1 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, märken, ställvis skadad textil.
| Objektsnummer | 4039397 |
| Sold for | 1 000 SEK |
| Ends in | Closed |