LOLLE ANDERSSON (1907-1968). Motiv från Jamaica, olja på pannå, signerad, á tergo med påskrift.
| Closed | 30 Jan 2025 19:44 CEST |
| Objektsnummer | 4030080 |
| Sold for | 5 129 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Mindre färgbortfall, färgfläck i vitt.