CITIZEN, Sapphire (WR100), armbandsur samt spelkort "Citizen Hello Cards", 1990-tal.
| Closed | 23 Feb 2025 18:06 CEST |
| Objektsnummer | 4020121 |
| Sold for | 400 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.