STICKMASKIN, "Favorit", Aktiebolaget Lindéns Hemmaskiner, i originalfodral samt med bruksanvisning och inköpskvitto daterade 1918.
| Closed | 27 Apr 2025 18:29 CEST |
| Objektsnummer | 4015436 |
| Sold for | 2 956 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Sedvanligt bruksslitage.