TELEGRAFAPPARAT för morse, AB. L. M. Ericsson & Co. Stockholm, serie 800, monterad på sockel, numrerad 2197, med två extra pappersrullar.
| Closed | 27 Apr 2025 18:26 CEST |
| Objektsnummer | 4015414 |
| Sold for | 3 431 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, ställvist med korrosion.