PARTI KERAMIK, Rörstrand, Safir samt Gratina, 1900-tal, 4 delar.
| Closed | 16 Jan 2025 14:58 CEST |
| Objektsnummer | 3997746 |
| Sold for | 550 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre bruksslitage.
| Objektsnummer | 3997746 |
| Sold for | 550 SEK |
| Ends in | Closed |
Smärre bruksslitage.