ARMLÄNSTOLAR, ett par, Alexander I, sannolikt S:t Petersburg 1800-talets första kvartal, mahogny.
| Closed | 16 Feb 2025 16:13 CEST |
| Objektsnummer | 3945704 |
| Sold for | 10 463 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ställvisa lagningar och förstärkningar, enstaka kompletteringar.