MARIA KLEFBERG. Teckning, figurstudie, signerad och daterad 7/8 1847.
| Closed | 24 Mar 2025 19:51 CEST |
| Objektsnummer | 3945078 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Vikningar och revor längs kanter.
| Objektsnummer | 3945078 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |