EGRON LUNDGREN ELLER CARL EDVIN LUNDGREN. Tillskriven. Teckningar, två st, osignerade.
| Closed | 24 Mar 2025 19:45 CEST |
| Objektsnummer | 3944782 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Ytslitage, vikta hörn, fläckar.
| Objektsnummer | 3944782 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |