EGRON LUNDGREN OCH CARL EDVIN LUNDGREN. Teckningar, tre st, signerade, daterade 1819-21.
| Closed | 24 Mar 2025 19:30 CEST |
| Objektsnummer | 3944003 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Ytslitage, fläckar.
| Objektsnummer | 3944003 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
Ytslitage, fläckar.