EGRON LUNDGREN OCH CARL EDVIN LUNDGREN. Teckningar, 4 st varav två signerade, daterade 1819-22.
| Closed | 24 Mar 2025 19:27 CEST |
| Objektsnummer | 3943911 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Sedvanligt ytsliatge, fläckar.
| Objektsnummer | 3943911 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |