CARL EDVIN LUNDGREN. Teckningar, fyra st, blyerts på papper, 1820-tal.
| Closed | 24 Mar 2025 19:15 CEST |
| Objektsnummer | 3935160 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Åldersrelaterat ytslitage.
| Objektsnummer | 3935160 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
Åldersrelaterat ytslitage.