AB GLAS & TRÄ, väggspegel, 1900-talets mitt, modell 7423, ram i teak, fasettslipat glas med knappar i vitmetall, etikettmärkning.
| Closed | 16 Nov 2024 17:12 CEST |
| Objektsnummer | 3854052 |
| Sold for | 2 707 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.