869. LJUSSTAKAR, ett par, Restauration, Frankrike 1800-talets första kvartal, brännförgylld brons.
| Closed | 07 Apr 2022 |
| Auktionsnummer | 869 |
| Objektsnummer | 2140727 |
| Sold for | 26 000 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Slitage.