SKRIVBORD, 1950/60-tal, 2 lådor i sargen, teakfaner.
| Closed | 20 Sep 2024 13:31 CEST |
| Objektsnummer | 3757158 |
| Sold for | 2 100 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, repor, fläckar, låsta lådor
Key/keys included.
| Objektsnummer | 3757158 |
| Sold for | 2 100 SEK |
| Ends in | Closed |
Key/keys included.